1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. התקנת דודי שמש - הכנות

התקנת דודי שמש - הכנות

ידעתם שמדינת ישראל היא אחת המדינות בהן מותקנים הכי הרבה דודי שמש? החוק בישראל קובע חובת התקנת דודי שמש בכל בניין מגורים חדש. אם רכשתם דירה חדשה הקבלן מחויב לדאוג למתחם מתאים על גג הבניין בעבור התקנת דודי שמש לכל הדירות.

למה כדאי להתקין דוד שמש?

במדינה שטופת שמש כמו ישראל התקנת דודי שמש היא הזדמנות פז לצמצם את חשבון החשמל. אנרגיית השמש נקלטת בקולטים של הדוד, מחממת את המים ובני הבית נהנים ממים חמים ללא צורך בהפעלת הדוד החשמלי.

איזה דוד כדאי להתקין?

דודי שמש ניתן לרכוש היום בכמה גדלים כאשר דוד קטן מכיל כ-80 ליטר ודוד ענק מכיל כ-200 ליטר. ההפרש במחירים בין הדודים הקטנים לבין הגדולים אינו משמעותי. את הדוד המתאים לכם ביותר תבחרו בהתאם למספר הדיירים בבית ועל פי העדפה אישית שלכם למקלחות קצרות או ארוכות.

איזה מותג כדאי לבחור?

התקנת דודי שמש שמתבססת על בחירה במותג איכותי ועבודת התקנה מקצועית תאפשר אורך חיים של כ-10 שנים לדוד. חשוב לציין שכלל דודי השמש בישראל מיוצרים בהתאם לתקן שקבוע בחוק. ההבדלים בין הדודים היקרים לבין הזולים באים לידי ביטוי באיכות העבודה, טיב חומרי הגלם, יעילות ההפעלה, המקצועיות של צוות ההתקנה ושנות האחריות. דוד שמש איכותי יהיה יקר יותר אך כאשר בוחנים את הרכישה כהשקעה לטווח ארוך מגלים שהיא משתלמת. כדאי להדק מעט את החגורה על מנת לרכוש מוצר איכותי של יצרן מורשה ואמין.

איפה כדאי להזמין התקנת דודי שמש?

אנו ממליצים לכם באופן חד משמעי להקפיד לבחור באנשי מקצוע מנוסים ומורשים. התקנה לא נכונה של דוד שמש עלולה להסתיים במקרה הגרוע באסון ובמקרה הטוב בנזילה או תפוקה חלקית בלבד של הקולטים. הצוות המקצועי של חברת עופר אחזקות ושיפוצים מתמחה בהתקנת דודי שמש בכל סוגי המבנים. העבודות כולן מתבצעות תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות ואמינות. המקום הטוב ביותר על גג הבניין נבחר בעבור הדוד בעוד ההתקנה מתבצעת בצורה בטיחותית ויעילה. בהתאם לצורך ניתן לתאם גם פינוי של דוד השמש הישן מהגג.

 לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול