1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. התקנת דודי שמש - שאלות נפוצות

התקנת דודי שמש - שאלות נפוצות

דוד השמש משמש את בני הבית בכל יום. אנו צורכים את המים החמים של הדוד לטובת רחצה וניקיון מספר פעמים ביום. תקלות בדוד השמש ידועות כתקלות שפוגעות באיכות החיים בבית ודורשות טיפול מהיר. חברת עופר אחזקות ושיפוצים מבצעת גם התקנות של דודי שמש חדשים וגם תיקונים בדודים קיימים. במקרים בהם אין אפשרות או כדאיות כלכלית לתקן את הדוד ההמלצה תהיה על התקנת דוד שמש חדש.  על מנת לאפשר לכם לבחור נכון בדוד מתאים וצוות התקנה מקצועי תוכלו למצוא כאן מענה לשאלות נפוצות.

איך מחשבים את נפח הדוד?

התקנת דודי שמש חדשים מתאפשרת תוך שימוש בדודים בכמה גדלים. ישנם דודים קטנים בנפח של 80-120 ליטר שמיועדים לדירות יחיד או דירות זוג. בעבור דירות של משפחות או כ-3 שותפים לדירה ההמלצה היא על התקנת דודי שמש גדולים בנפח של 120 עד 150 ליטר. כמות המים החמים הממוצעת אותה צורך כל דייר ביום היא כ-40 ליטר.

כמה עולה להחליף דוד שמש?

עלות של החלפת דוד שמש מתחלקת לשני חלקים : העלות של ההתקנה והעלות של הדוד והקולטים. המחיר של הדוד מושפע מהנפח בו בחרתם סוג הקולטן והמותג בו בחרתם. המותגים המובילים בארץ בתחום דודי השמש עם אור הטבע, כרומגן, נמרוד ואמקור. המחיר של ההתקנה נקבע בהתאם למורכבות העבודה והתנאים בשטח. לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים בנושא עלויות של התקנת דודי שמש אנו מזמינים אתכם לייצור קשר.

התקנת דודי שמש על גגות רעפים:

אם אתם מתגוררים בבית עם גג רעפים כדאי שתדעו שאפשר וגם כדאי להתקין דוד שמש. ההתקנה תהיה ברוב המקרים מורכבת ויקרה יותר בהשוואה להתקנה על גג בטון. אך כאשר בוחנים את הדברים לטווח ארוך מגלים שמדובר בהוצאה משתלמת.

האם אפשר להתקין דוד שמש באופן עצמאי?

התקנת דוד שמש היא לא משימה פשוטה אותה תוכלו לבצע בעצמכם. גם אם התברכתם בידי זהב חשוב לזכור שהתקנת הדוד כרוכה בעבודה בגובה. ההתקנה דורשת מיומנות, ניסיון וציוד מתאים להעלאת הדוד והקולטים אל הגג. לא כדאי לכם לנסות להתקין בעצמכם דודים מכל סוג.

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול