1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. פתיחת סתימות - מדריך לבית

פתיחת סתימות - מדריך לבית

אם יש אצלכם סתימה באסלה, בכיור או באמבטיה המים לא ירדו מעצמם ובתוך זמן קצר תמצאו את עצמכם עומדים אל מול מים מסריחים ועכורים. פתיחת סתימות קלות מאוד בלבד תוכלו לבצע בעצמכם בעזרת פומפה וציוד פתיחת סתימות בסיסי אותו אפשר לרכוש בכל חנות חומרי בניין. סתימות שלא נפתחות בקלות בעזרת פומפה דורשות טיפול מקצועי של צוות מיומן. מקרים של סתימות חוזרות דורשים גם כן טיפול מקצועי.

רגע לפני שאתם מנסים שוב לפתוח בעצמכם סתימה בצנרת או באסלה כדאי לזכור שעבודה חובבנית שלכם עלולה לפגוע בצנרת ולגרום לנזק משמעותי. אם יש אצלכם סתימה בצנרת חייגו אלינו לפני שאתם רוכשים בעצמכם ציוד פתיחת סתימות יקר. עם המחירים של חברת עופר אחזקות ושיפוצים הרבה יותר משתלם להזמין צוות מקצועי.

4 טכניקות ביתיות לפתיחת סתימות:

יש הטוענים כי שיטה זו היא תרופת הסבתא של הסתימות בצנרת. מקרים קלים מאוד של סתימות בצנרת תוכלו לפתור תוך שפיכת מים רותחים אל הצנרת. אם הגורם לסתימה אצלכם בצנרת בר המסה תצליחו לפתור כך את הבעיה.

השיטה הבאה מתבססת על שימוש בתכשירים ייעודיים לפתיחת סתימות אותם אפשר לרכוש בכל סופרמרקט. יש לציין כי אלו הם חומרים מאוד רעילים שאינו מומלצים לשימוש ואף מסוכנים. ניתן לנסות לפתוח את הסתימה גם תוך שפיכת אקונומיקה אל הצנרת או שפיכת תמיסה של חומץ וסודה לשתייה.

עבודה עם פומפה וספירלה (צינור מתכת שנכנס אל הצנרת) תצליח לפרק סתימות קלות. חשוב לציין שישנם לא מעט מקרים בהם פתיחת סתימות חובבנית גורמת לדחיסת הגורם לסתימה אל עומק הצנרת. עליכם לקחת בחשבון שאתם עלולים לגרום לצנרת נזק חמור ויקר לתיקון.

פירוק של הצנרת מומלץ רק בעבור אלו שיודעים להשתמש בציוד הדרוש ומכירים את מבנה הצנרת. אין מדובר במשימה פשוטה אותה כל אחד יכול לבצע בעצמו. בכל מקרה, תהיה זו עבודה מלכלכת וברוב המקרים גם מסריחה. אם תצליחו לפתוח את הסתימה בעצמכם אתם עתידים לפגוש גוש גדול ומסריח של לכלוך שסותם את הצנרת. לעתים יהיה עליכם לדחוף את היד אל הצנרת על מנת לשלוף את הלכלוך. על כן, כדאי מראש להצטייד בכפפות, משקפי מגן ומסכה.

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול