1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. תיקון דודי שמש - מתי כדאי להזמין

תיקון דודי שמש - מתי כדאי להזמין

אתם אלו שעושים שימוש יומיומי קבוע בדוד ומכירים את התפקוד שלו טוב מכולם. על כן, אתם תהיו הראשונים להבחין בסימנים של תקלה ותדעו לומר שהדוד אינו מתנהג כשורה. אם הדוד שלכם אינו מספק מים חמים במהלך יום שטוף שמש כדאי לבדוק את תקינות הקולטים או לשלול אפשרות של נזילת מים. במקרים בהם הדוד אינו מחמם את המים כאשר אנו מפעילים את המתג החשמלי ישנה סבירות גבוהה לתקלה בגוף החימום.

מה עושים כאשר הדוד מתקלקל?

תיקון דודי שמש הוא עסק למקצוענים. עקב הגישה המורכבת אל הדוד והפוטנציאל הגבוה לפציעות, כדאי לכם להימנע מניסיונות לטפל בעצמכם בתקלות. אם אתם דואגים מפני המחיר של התיקון כדאי לכם לדעת שעם חברת עופר אחזקות ושיפוצים תיקון דודי שמש הוא לא עסק יקר. את רוב התקלות הפשוטות אפשר יהיה לתקן בעלות של כמה מאות שקלים. במקרים בהם לא כדאי להשקיע בתיקון של הדוד הקיים ההמלצה תהיה על התקנת דוד חדש.

נזילת מים מהצנרת של הדוד:

אם אתם מבחינים במים שנוזלים מגג הבניין או במחסור במים חמים גם כאשר השמש זורחת והפעלתם את גוף החימום – יש אצלכם נזילה. נזילות מים מדודי שמש נגרמות מבלאי של מערכות ישנות, הצטברות של אבנית, פגיעות חיצוניות בדוד והתרופפות של חיבורים. תיקון דוד שמש נוזל שפועל כבר מעל 10 שנים פחות משתלם מבחינה כלכלית.

אבנית סותמת את הקולטים:

תקלה נוספת שדורשת תיקון דודי שמש היא הצטברות של אבנית בצנרת שמעבירה מים אל הקולטים. נזקי אבנית נפוצים בדודים בישראל עקב איכות המים. ישנם אזורים בהם נזקי האבנית יהיו משמעותיים ותכופים יותר בעוד באזורים אחרים כמעט ולא תופיע אבנית כלל. תיקון דודי שמש עם בעיית אבנית מתבצע תוך ניקוי של האבנית ותוספת של מסנן אבנית.

תקלות גוף חימום:

אם הדוד אינו מחמם את המים מספיק מהר או אינו מחמם אותם כלל – ישנה סבירות גבוהה לתקלה בגוף החימום. את התקלה הזו נוכל לפתור בעבורכם בקלות תוך החלפת גוף החימום הישן בגוף חימום חדש. נצלו את ביקור הטכנאי על מנת לבצע בדיקה כללית לכל מערכות הדוד.

 

 

 

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול