1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. תיקון דודי שמש - סימנים לתקלה

תיקון דודי שמש - סימנים לתקלה

אם פתחתם את הברז במקלחון לאחר שהפעלתם את הדוד למשך שעתיים או בסופו של יום קיץ חם והמים החמים אינם מגיעים – יש אצלכם תקלה בדוד. דודי שמש נחשבים למוצרי חשמל אמינים ועמידים. הם אינם מתקלקלים לעתים קרובות ומחזיקים מעמד כמעט תמיד למשך 10 שנים לפחות.

תיקון דודי שמש מסתכם כמעט תמיד ב-3 תקלות עיקריות. הבשורה הטובה היא שאפשר לפתור את רוב התקלות בקלות בתוך זמן קצר. אם זה עתה גיליתם שהדוד שלכם אינו מספק עוד מים חמים – חברת עופר אחזקות ושיפוצים היא הכתובת. לרשותנו צוותים מקצועיים של טכנאים מנוסים עם התמחות ספציפית בתיקון דודים.

החלפת גוף חימום בדוד:

גוף החימום הוא זה שמחמם את המים בדוד ללא קשר לקולטים ולזריחת השמש. תקלות בגוף החימום נגרמות בעיקר עקב הצטברות של אבנית ובהתאם לכך הן נפוצות הרבה יותר באזורים בהם ישנה רמה גבוהה של אבנית במים. החלפת גוף החימום היא פעולה פשוטה אותה ניתן לבצע במהלך ביקור אחד. הטכנאים מחזיקים תמיד ברכב מספר גופי חימום להתקנה מידית. נציין שיהיו מקרים בהם פרט להחלפת גוף החימום נמליץ גם על ניקוי יסודי של מערכות הדוד מאבנית.

תקלה בתרמוסטט של הדוד:

תרמוסטט תקול יאפשר המשך אספקת מים חמים אך בטווח הארוך הוא יגרום נזק בלתי הפיך לדוד ובחלק מהמקרים אף יגרום לפיצוץ של הדוד. על מנת לחסוך לעצמכם את עגמת הנפש ואת הנזק הכלכלי, כדאי להקדים להזמין צוות תיקון דודי שמש מיד כאשר מבחינים בפעילות לא תקינה של הדוד. תקלות של תרמוסטט נפוצות בעיקר בדודים ישנים. ההמלצה היא על החלפת תרמוסטט אחת ל-3 שנים.

קצר חשמלי עקב נזילת מים מהדוד:

תיקון דודי שמש נדרש בהקדם גם במקרים בהם נזילה של מים מהדוד גורמת לקצר חשמלי. נזילות נגרמות עקב התקנה לא נכונה של הפלאנג' או עקב בלאי טבעי של דוד ישן. צוות מקצועי ובעל ניסיון יוכל לאתר בעבורכם בצורה מדויקת את המקור לנזילת המים ולהמליץ בהתאם על החלפת הפלאנג' בלבד או על החלפה של הדוד כולו.

 

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול