1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. תיקון דודי שמש - 3 תקלות נפוצות

תיקון דודי שמש – 3 תקלות נפוצות

דודי שמש הם מוצרים אמינים מאוד. בהשוואה למוצרי חשמל ביתיים אחרים בהם אנו עושים שימוש יומיומי, דודי שמש מתקלקלים הרבה פחות. הדוד הוא מוצר יחסית פשוט כך שניתן למנות בדיוק 3 תקלות נפוצות אותן מאבחנים ומתקנים אנשי מקצוע. חשוב לציין שהתקנה מקצועית ונכונה יחד עם בחירה ביצרן אמין תאריך את חיי הדוד ותצמצם משמעותית את התקלות.

הצטברות אבנית בדודי שמש:

כחברה מובילה בתחום מבצעת חברת עופר אחזקות ושיפוצים בכל יום כמה התקנות וכמה עבודות תיקון דודי שמש בכל סוגי המבנים. הצוות המקצועי נתקל בכל יום במקרים בהם הצטברות של אבנית פוגעת בגוף החימום ואינה מאפשרת המשך שימוש בו. מקרים כאלו אפשר יהיה לפתור בקלות תוך החלפת גוף החימום. אבנית עלולה להצטבר בדודי שמש גם בצינורות ובחיבורים שבתחתית הדוד.

תיקון דודי שמש נוזלים:

נזילות מדוד השמש אינן מאפשרות המשך שימוש בו. מיד כאשר מאתרים את הנזילה כדאי לסגור את ברז המים ולהזמין צוות תיקונים. רוב הנזילות בדודי שמש נובעות מבעיה בחיבור של הצנרת או הפלאנג' (החלק התחתון של הדוד). הצטברות של אבנית עלולה גם כן לגרום לנזילות. סיבה נוספת לנזילה של מים היא התקנה לא מקצועית. מקרים בהם המין נוזלים ישירות מהמכל של הדוד (החבית הלבנה הגדולה) ידרשו את החלפת הדוד. על כן, במקרים אלו כדאי להפעיל במידת האפשר את אחריות היצרן.

בעיות חשמל בדודי שמש:

תקלות חשמל בדודי שמש נגרמות ברוב המקרים מקצרים פנימיים שנוצרים במעגל החשמל הביתי. אם הדוד שלכם מקצר ייתכן מאוד והבעיה אינה במערכת החשמל של הדוד אלא בעומס יתר או תקלה של מערכת החשמל הביתית. ישנם מקרים מעטים בהם התקלה היא בתרמוסטט שמחובר אל גוף החימום בדוד. ניתן יהיה לפתור תקלה זו בקלות על ידי החלפת התרמוסטט. 

איזו אחריות מספקים רוב היצרנים לדודים?

בכל רכישה של דוד שמש חדש עליכם להקפיד לקבל תעודת אחריות מקיפה. היצרנים המובילים מציעים היום כמעט תמיד 5 שנות אחריות לפחות לדוד השמש ולקולטים. נציין שהאחריות אינה מכסה נזקים ותקלות באביזרים החשמליים. ניתן להפעיל את האחריות לטובת תיקון של פגמים שהתגלו במוצר עקב שימוש סביר בלבד.

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול