1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. תיקון נזילות - מתי כדאי להזמין איש מקצוע

 תיקון נזילות - מתי כדאי להזמין איש מקצוע

נזקי מים מכל סוג הם צרה צרורה. אם גיליתם סימנים של רטיבות אצלכם בתקרה או בחדר הרחצה, הקדימו להזמין צוות תיקון נזילות מקצועי על מנת לאבחן את הבעיה ולצמצם את הנזק. נוכחות של מים בתוך קירות המבנה או מתחת לאריחי הריצוף תגרום באופן הדרגתי לנזקים בלתי הפיכים ויקרים מאוד לתיקון. כאשר אתם מקפידים לטפל מיד בכל נזילה קטנה או גדולה אתם חוסכים לעצמכם עוגמת נפש עתידית והוצאה כספית לא מבוטלת.

תיקון נזילות הוא המקצוע שלנו ותחום ההתמחות שלנו. חברת עופר אחזקות ושיפוצים עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומבצעת בהצלחה באופן קבוע תיקונים מורכבים ופשוטים. צרו קשר ואנו נשלח אליכם בהקדם צוות מקצועי ומיומן שיוכל להרגיע אתכם, לאבחן את התקלה, להציע טיפול מדויק ולפתור את הבעיה במהרה. השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

סימנים של נזילות:

  1. כתמים של רטיבות בקירות/בתקרה.
  2. הצטברות לא מוסברת של מים על הרצפה או בין האריחים.
  3. ריח לא מוסבר של עובש.
  4. עלייה לא מוסברת בצריכת המים.

אם הסימנים הללו מופיעים אצלכם בבית כדאי למהר להזמין צוות מקצועי ולוודא שאין אצלכם נזילה סמויה.

מה עושים כאשר יש נזילה?

באותם מקרים בהם אתם מבחינים בנזילת המים באופן ברור כדאי למהר לסגור את ברז המים הראשי על מנת לעצור את זרימת המים ולצמצם את הנזק. מיד לאחר שסגרתם את ברז המים צלצלו אלינו על מנת שנוכל לשלוח אליכם צוות תיקון נזילות תכף ומיד. כדאי להקפיד לתאר בפני הצוות את המקרה באופן מדויק ומפורט ככל האפשר על מנת לאפשר הגעה מהירה למקום עם כל הציוד הדרוש.

האם אפשר לטפל בנזילות באופן עצמאי?

בניגוד לסתימות קלות בצנרת בהן תוכלו לטפל בעצמכם, תיקון עצמאי של נזילות אינו מומלץ. בכל נזילת מים קטנה כגדולה יש לטפל בצורה מקצועית. עבודה חובבנית תיצור אשליה של תיקון התקלה בעוד המים ממשיכים לטפטף או לנזול אל מקום אחר. אם אתם מתגוררים בבניין משותף חשוב שתדעו שנזילת מים שמקורה בצנרת שלכם עלולה לגרום נזקים משמעותיים לדירת השכנים.

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו : 
054-5212313

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול